Музичні новини

Артем Пивоваров та NK випустили пісню на слова Павла Тичини (ВІДЕО)

today14 Листопада, 2022 210

Background
share close

Українські виконавці Артем Пивоваров та NK (Настя Каменських) презентували пісню “Там у тополі”. Для тексту були використані рядки поета Павла Тичини.

Нова композиція з’явилась на музичних ресурсах 11 листопада та підкорила перших слухачів. Пісня “Там у тополі” поєднала в собі одразу два вірші українського поета: “Там тополі у полі” та “Де тополя росте…”. Кліп знімали у Пирогово – музеї просто неба неподалік Києва, пише Шоубіз 24.

Артем Пивоваров каже, що поезія Тичини сповнена любов’ю до українських краєвидів. Він майстерно змальовував красу України та єднання людини з природою, тому кожен українець зможе почути у цій пісні себе. Адже українці завжди любили рідну землю, цінували свободу та вміли насолоджуватися нею.

“У своїх творах Павло Тичина дуже майстерно описує природу та взаємодію людини з нею. До того ж поет настільки влучно передає кожну деталь, що можна практично відчути буйний вітер, спів тополі чи шум жита, про які він пише. Багатьом українцям зараз дуже бракує рідних пейзажів, тож робота “Там у тополі” – можливість подумки перенестися на Батьківщину під час прослуховування пісні або перегляду відео”, – каже Пивоваров.

Дивіться кліп Артем Пивоваров & NK – Там У Тополі:

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

Новини кіно та ТБ

Зірка “Людей Ікс” Лієв Шрайбер привітав українців зі звільненням Херсона

Американський актор з українським корінням публічно відреагував на підняття прапора України в Херсоні Володимир Зеленський та Лієв Шрайбер © instagram.com/lievschreiber Зірка культового фільму "Люди Ікс" американський актор Лієв Шрайбер відреагував на звільнення Херсону від російських окупантів. Амбасадор проєкту Володимира Зеленського United 24 привітав українців з радісними новинами у своєму Instagram. Лієв Шрайбер опублікував скріншот з новиною про підняття українського прапора у Херсоні.

today12 Листопада, 2022 33


Слухай так, як тобі зручніше

0%