Новини

Французька художниця поєднала українські фотографії війни з відомими картинами (ФОТО)

today30 Червня, 2022 96

Background
share close

Художниця створила цілу серію робіт на підтримку України

Картини
Робота французької художниці Фанні Лешевальє © instagram.com/fanny_lechevalier_l
Французька художниця Фанні Лешевальє створює незвичайні картини, які розповідають про війну в Україні. Художниця створила серію робіт, в яких поєднано фотографії українських та іноземних фотографів із різних куточків нашої країни з відомими картинами.

 

 

 

 

 

 

 

 

У коментарях під роботами люди зазначають, що важливо зрозуміти справжню цінність творчості, дякують Фанні за таку вдалу ідею та бажають Україні якнайшвидшого миру та перемоги.

Додамо, що це далеко не перший випадок, коли митці, представники шоу-бізнесу, світу моди підтримують Україну. Світові актори кіно жертвують Україні мільйони, дизайнери та стилісти створюють на честь нашої країни вбрання, світова IT-спільнота створює NFT-колекції, щоб зібрати гроші для українців.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

перед світанком

Музичні новини

Позитив, Michelle Andrade та Аліна Паш присвятили пісню захисникам України (ВІДЕО)

Українські виконавці POSITIFF, Michelle Andrade та Аліна Паш об'єдналися, аби представити пісню-подяку непереможним українським героям, які захищають нашу Батьківщину. У новому треці "Перед світанком" артисти вшанували відвагу й хоробрість наших захисників хіп-хоп бітами, які переплітаються з українськими народними мотивами, йдеться в описі під відео на YouTube-каналі Позитива. "Це нагадування, що, як би не було складно, необхідно вірити у світле майбутнє. Адже українців неможливо зламати. Ми виборемо свободу і відбудуємо зруйноване. […]

today29 Червня, 2022 151


Слухай так, як тобі зручніше

0%