Новини кіно та ТБ

Netflix випустив перший трейлер документального фільму про Брітні Спірс

today25 Вересня, 2021 42 5

Background
share close

Прем’єра картини про життя співачки запланована на 28 вересня 2021 року

Брітні Спірс
© https://twitter.com/britneyspears
Стрімінговий сервіс Netflix опублікував трейлер документального фільму про життя Брітні Спірс. Прем’єра картини Britney vs Spears американського режисера-документаліста Ерін Лі Карр запланована на 28 вересня 2021 року.Фільм про 39-річну співачку покаже, як Брітні намагалася відстояти свої права в боротьбі з сім’єю і головним опікуном — її батьком, який нещодавно відмовився від опікунства над донькою.

У першому трейлері Netflix представив уривок 18-секундного аудіоповідомлення, яке співачка відправила своєму адвокатові в процесі судового розгляду 21 січня 2009 року.

Відзначимо, на наступний день після прем’єри документального фільму Britney vs Spears заплановані ще одні судові слухання у справі про звільнення співачки з-під опіки.

 

 

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

Світське життя

Обрано фільм від України для премії “Оскар-2022”

У номінації "Міжнародний повнометражний фільм" з'явиться фільм "Погані дороги" Наталії Ворожбит Оскар © depositphotos Фільм "Погані дороги/Bad Roads" режисера Наталії Ворожбит представить Україну на церемонії "Оскар-2022". Про це стало відомо на офіційній сторінці Українського оскарівського комітету в Facebook.Картина буде претендувати на номінацію "Міжнародний повнометражний фільм". Він отримав п'ять голосів, а також три додаткових бали, які надаються згідно з правилами Українського оскарівського комітету за світову прем'єру на фестивалі класу А, нагороду на фестивалі класу […]

today25 Вересня, 2021 147 1


Слухай так, як тобі зручніше

0%