Музичні новини

MONATIK презентував мініальбом ART Оборона

today1 Липня, 2022 67

Background
share close

З початку повномасштабної війни MONATIK періодично ділився новими піснями та віршами про те, що зараз болить у кожного. Тепер він зібрав їх і доповнив ще кількома в мініальбомі ART Оборона, який більше нагадує аудіокнигу з музикою.

Він відкривається поетичним монологом “І навіть, якщо в мене залишися лише день…, в якому MONATIK, схоже, звертається до війни так, ніби вона жива людина. Такого формату пісень на мініальбомі чимало: 5 із 9 — це вірші з мінімальним музичним супроводом або майже без нього, а закриває ART Оборону вірш у виконанні дітей артиста, інформує Слух.

Слухайте пісню MONATIK – І навіть, якщо в мене залишися лише день…:

У традиційних композиціях From U to z, “Молчунам”, ART Оборона та “Пригорни” Дмитро Монатик також звучить сильно лірично, а танцювальний грув нікуди не подівся.

Слухайте мініальбом MONATIK – Art Оборона:

“Моя особиста музична історія війни, яка, на жаль, досі триває. Принаймні ті думки, які на сьогодні вдалося перетворити у вірші та музику, в команді з неймовірним саунд продюсером RMNK. Майже 5 місяців тривоги, страждання, страху і гніву, спроб відшукати себе, всю сім’ю в розбитих мріях, перетворились на майже 19 хвилин музичних роздумів”, — каже про мініальбом MONATIK.

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

дантес тільки ми

Музичні новини

Дантес присвятив нову пісню парам, яких розлучила війна (АУДІО)

Український виконавець Володимир Дантес знову підтримав українців. Цього разу свою нову пісню він присвятив тим, хто розлучився через війну. Співак презентував ліричний трек "Тільки ми". Його він присвятив темі кохання і тим парам, яких розлучила війна, пише Шоубіз 24. "В нас ніхто не може забрати волю, свободу та кохання!!! В найтемніші часи не хочеться бути наодинці, є нереальне бажання бути з тим/тією, з ким ти будеш посміхатися, для кого жити. […]

today30 Червня, 2022 79


Слухай так, як тобі зручніше

0%