Музичні новини

Наталія Могилевська розповіла, на що витрачає час на карантині

today10 Квітня, 2021 453

Background
share close

Співачка зізналася, що їй не цікаві чужі книги, фільми і творчість

 

Популярна українська співачка Наталія Могилевська, яка останнім часам демонструє прихильникам свій правильний спосіб життя, вирішила розповісти, чим вона зайнята на карантині, а також зізналася, що не читає книг, не дивиться фільмів і взагалі не цікавиться чужою творчістю, крім своєї.

На сторінці в Instagram зірка детально розписала свій розпорядок дня, довівши шанувальникам, що свій час не вбиває, а проводить його з користю.

 

У мене під час локдауна все так же мало часу, але при цьому я рада, що немає тієї звичайної суєти, через яку присутній щоденний стрес, тому вирішила написати і поділитися своїм розкладом.Ви можете зробити свій день дуже позитивним, цікавим і все буде добре!

заявила Могилевська

Як повідомила співачка, вранці вона займається спортом на дошці Євмінова або фітнесом, а також українською та англійською мовами і вокалом. День Наталя витрачає на роботу, яка для неї полягає в zoom-нарадах з управління Talant School або поїздках на студію для запису пісень.

Вечір співачки присвячений самопізнанню і медитації. Наталя Могилевська зосереджується на своєму житті і собі.

 

Мені давним-давно не цікаві чужі думки, чужі книги і навіть фільми. Мені найцікавіше моє власне життя і доля. Увечері я підводжу підсумки. Пригадую події і аналізую людей і себе, намагаюся побачити в якому місці я відчувала себе невпевнено, напружено або неприємно і намагаюся направити в це місце увагу, можливо щось визнати, зрозуміти або пробачити. Пригадую цінні приємні моменти і запам’ятовую те, що призводить до позитивних результатів. Я шукаю радість і полегшення. Зціляю свій внутрішній світ і з кожним днем ​​все простіше дивлюся на речі. А чужа творчість — це черговий спосіб втекти від реальності і від себе.

зізналась Наталя Могилевська

 

 

 


 

Автор: FоMка Ведмеденко

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%