Музичні новини

The Hardkiss випустив ретро-кліп на рок-версію хіта “Два вікна”

today16 Березня, 2023 196

Background
share close

Український гурт The Hardkiss слідом за прем’єрою рок-версії хіта Гайтани “Два вікна”, випустив кліп на неї. Фронтвумен Юлія Саніна зауважила, що це вайб 2000-х. Пісня вже набуває популярності серед слухачів.

Вперше рок-кавер на пісню Гайтани “Два вікна” гурт виконав на концерті до Дня Незалежності України 2020 року. Нове звучання настільки сподобалось фанатам The Hardkiss, що вони благали записати його. Гурт новою роботою віддав шану кліпам початку 2000-х.

Режисером відео виступив креативний продюсер The Hardkiss Валерій “Вал” Бебко. У кліпі знімались лише музиканти гурту та фронтвумен Юлія Саніна, яка з’явилася у відео в сорочці, яка імітує забарвлення тигра та штанах з принтом зебри. Відео доповнюють візуальні ефекти.

Два роки тому ми виконали маленький шматочок пісні “Два вікна” на концерті до Дня Незалежності України на Софійській площі Києва. З того часу наші слухачі дуже просили зробити повну версію каверу на цю пісню Гайтани. Більш того, місяць тому вони влаштували цілий флешмоб у ТікТоці. Нам нічого не залишалося, як виконати це бажання. Я чудово розумію людей – це неймовірна пісня крутої співачки”, – прокоментувала Юлія Саніна.

Своєю чергою, шанувальники The Hardkiss зізналися, що вони в захваті від рок-версії хіта Гайтани, але візуальний ряд викликав певні суперечки. Мовляв, від The Hardkiss фани очікували прориву. Своєю чергою, Юлія Саніна пояснила, що цей кліп був задуманий під ретро.

Дивитись кліп The Hardkiss “Два вікна”:

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%