Музичні новини

Вийшла повна версія пісні Måneskin, яка присвячена Україні (ВІДЕО)

today23 Січня, 2023 25

Background
share close

Днями італійці Måneskin випустили свій новий альбом RUSH. У ньому є пісня на підтримку України, уривок якої вірусився ще у квітні 2022 року.

Переможці Євробачення-2021, італійський гурт Måneskin презентував днями новий альбом RUSH. До нього увійшли як нові пісні, так і один трек, дуже знайомий українцям, пише Шоубіз 24.

Колектив презентував трек Gasoline, – це повна версія пісні, яку вони випустили ще у квітні 2022 року на підтримку України.

“Як ти спиш ночами? Як ти заплющуєш очі? Живеш з усіма цими життями на твоїх руках? Стоїш самотньо, використовуєш пальне, щоб вбивати. Ми не будемо стояти на місці! Ми будемо танцювати на бензині”, – такі рядки лунають у пісні.

У повній версії Måneskin звертаються, імовірно до Росії та Путіна, співаючи про шантаж паливом, невинні вбиті життя та небезпеку. Гурт також випустив Lyric Video, щоправда, у ньому немає кадрів з війни, як було у відео з квітня.

Слухайте пісню Måneskin – GASOLINE:

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

Новини кіно та ТБ

ТОП 5 фільмів до Дня Соборності

Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності. Свято, коли в 1919 році був проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республік для єдиної соборної держави.  Добірка "фільмів Злуки" важлива для історичної ретроспективи урочистих подій Дня Соборності. Показуємо як документальні, так і художні. І пам'ятаємо: чим краще ми знаємо свою історію, тим менш вразливі для ворога. "10 днів Незалежності України" – історичний серіал про становлення України 2021 року Ключовою […]

today22 Січня, 2023 30


Слухай так, як тобі зручніше

0%