Світське життя

Експрем’єрка Фінляндії продовжує підтримувати Україну: приголомшливе вбрання

today9 Грудня, 2023 30

Background
share close

Колишня прем’єр-міністерка Фінляндії Санна Марін приємно здивувала образом у синьо-жовтих відтінках. Вона обрала такий наряд до Дня незалежності Фінляндії.

Експрем’єр-міністерка Фінляндії прийшла на урочисту зустріч до Дня незалежності Фінляндії в образі синього-жовтого кольору. Вона продовжує висловлювати свою підтримку нашій державі.

Санна обрала жовту приталену сукню, пошиту з атласу та з елегантним вирізом на одному плечі. Сукню жінка перев’язала синьою стрічкою. Тож її образ вийшов у синьо-жовтих кольорах – як прапор України. Марін доповнила лук золотими об’ємними сережками та вишуканою зачіскою – пучком. На Санні був легкий невимушений макіяж.

Вона хотіла вкотре показати підтримку Україні. Тож користувачі з нашої держави висловили вдячність Марін за її вчинок і оцінили її вигляд.

Цікаво, що Санна Мірелла Марін була наймолодшою прем’єр-міністеркою за всю історію у Фінляндії. Вона працювала на цій посаді близько двох з половиною років. Уряд, який очолювала Санна, дуже підтримував Україну.

Джерело: Helsingin Sanomat

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%