Світське життя

Кеті Перрі та Орландо Блум таємно одружилися

today20 Березня, 2021 448

Background
share close

Співачку помітили з обручкою на безіменному пальці

Весілля Кеті Перрі та Орландо Блума, яка мала була відбутися у 2020 році в Японії, чекали не тільки закохані, але і їх шанувальники з усього світу. Пандемія стала причиною скасування святкування, однак важливу роль зіграла і вагітність артистки. У серпні минулого року пара стала батьками дочки Дейзі Дав.

Публічного одруження публіка так і не дочекалася, а молоді, ймовірно, не стали зволікати моментом. Це підтверджує нове фото Кеті Перрі, зроблене під час прогулянки на Гаваях. За інформацією видання Page Six, зірка була помічена з мінімалістичною каблучкою на безіменному пальці, яке аж надто схоже на обручку. Представники зіркової пари відмовилися коментувати новину про передбачуване весілля.

 

 

Наразі Кеті та Орландо зі своїми рідними та друзями насолоджуються відпусткою на Гаваях, де їх уже встигли сфотографувати папараці. Тепла країна та відпочиваючий настрій могли посприяти таємному весіллю закоханих, хто знає.

Нагадаємо, пара у відносинах з 2016 року. Вони один раз розлучалися, але невдовзі зрозуміли, що одне без одного не можуть. У найромантичніший день року, 14 лютого 2019 року, Орландо Блум зробив пропозицію руки і серця Кеті Перрі.

 

Кеті Перрі та Орландо Блум

Кеті Перрі та Орландо Блум © gettyimages

 

Автор: FоMка Ведмеденко

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%