Світське життя

Українка, яка стала “Міс Японія” відмовилася від титулу: деталі скандалу

today8 Лютого, 2024 70

Background
share close

26-річна уродженка Тернополя Кароліна Шиїно, яка нещодавно перемогла у конкурсі “Міс Японія”, відмовилася від титулу. Відбулось це на тлі скандалу через роман з одруженим чоловіком.

Про відмову дівчина повідомила незабаром після оприлюдненої інформації у медіа про її роман з одруженим японцем. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

З’ясувалося, що вона закрутила роман із одруженим чоловіком. Цікаво те, що Кароліна ніколи не приховувала стосунків з чоловіком, однак нібито не знала про його сімейний статус. Зі слів Шиїно, вона обірвала всі зв’язки, коли дізналася, що бойфренд одружений.

Проте модельна агенція, на яку працює дівчина, стверджує, що манекенниця продовжила бачитися з обранцем, навіть після того, як дізналася, що той має дружину.

Організатори конкурсу заявили, що дівчина добровільно відмовилася від перемоги. Також вона “глибоко замислилася щодо власної відповідальності у нещодавньому скандалі”. Вони також зауважили, що титул “Міс Японія” буде залишатися вакантним. Його наступну володарку оберуть лише через рік.

Кароліна Шііно була коронована як “Міс Японія” лише декілька тижнів тому, проте зіткнулася з протиріччями, оскільки здобула цей титул з набутим громадянством.

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%