Світське життя

Вирішили заощадити: Ед Ширан оселився в одному номері з Джулією Робертс

today28 Березня, 2021 258

Background
share close

6 тисяч доларів за ніч здалося зіркам забагато

Британський поп-музикант і актор Ед Ширан, який прибув до Австралії зі своєю сім’єю, провів 14-денний карантин в одному номері готелю з голлівудською актрисою Джулією Робертс.

За інформацією Daily Mail, вартість номера в готелі Sweven Estate, де змушені були пересидіти карантин зірки, становить $6 тис. Актор вирішив заощадити і підселився разом зі своєю дружиною Черрі Сіборн і їх семимісячною дочкою Лайре Антарктикой до Джулії Робертс. Також з ними проживали ще двоє гостей.

Втім, номер як для рядового обивателя був досить розкішний і представляв собою маєток з п’ятьма спальнями, шикарним басейном і преркасним видом на річку і регіон Хоксбері. В ціну входять витрати на часткову охорону і присутність поліції.

Джулія Робертс в Австралії зараз готується приступити до зйомок трилера “Gaslit” разом зі своїм партнером Шоном Пенном. А Ед Ширан приїхав виступити на поминальній службі свого друга, музичного промоутера Майкла Гудінські.

Під час прощальної церемонії Ед Ширан заспівав свою пісню Castle On The Hill, яку любив його друг, а також нову композицію Visiting Hours про свою дочку Лайру, після виконання якої розплакався.

Автор: FоMка Ведмеденко

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%