Війна в Україні

Акторка Кетрін Винник з серіалу “Вікінги” відвідала Ірпінь

today12 Травня, 2023 231

Background
share close

Світові зірки українського походження Кетрін Винник та Іванна Сахно, на запрошення платформи United24, приїхали на Батьківщину. Кетрін відвідала Ірпінь та показала фото, де не змогла стримати сліз від побаченого.

Кетрін Винник – канадська актриса українського походження, яка здобула світову популярність після зйомок у серіалі “Вікінги”. Актриса від початку повномасштабної війни підтримує Україну, і в травні приїхала до Києва на запрошення Володимира Зеленського.

Кетрін нещодавно стала амбасадором UNITED24 – глобальної фандрайзингової платформи, яка збирає кошти для підтримки України. Винник в Україні не лише виступила на саміті UNITED24, але й відвідала Ірпінь.

Я була приголомшена руйнуваннями в Ірпені, коли відвідала цей район з United24. Побачивши це на власні очі, я зрозуміла, як багато сімей постраждали, – написала вона.

На світлині, опублікованій в Інстаграмі зірки видно, що в неї заплакані очі. Кетрін зізналася, що її до мурах вразила розмова з мером Ірпеня Олександром Маркушиним.

Нагадаємо, що до фандрейзингової платформи United24 зірка “Вікінгів” Кетрін Винник приєдналася лише 1 березня 2023 року, хоч Україну підтримує з перших днів російського вторгнення.

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%