Новини кіно та ТБ

Український фільм “Домашні ігри” покажуть на Netflix

today28 Грудня, 2021 149

Background
share close

Документальний фільм “Домашні ігри” української режисерки Аліси Коваленко  зʼявиться на стримінговому сервісі Netflix.

Як повідомляє Українська гільдія режисерів, картину додали в каталог стримінгового сервісу ще 23 грудня, але поки що вона недоступна для перегляду.

“Домашні ігри” розповідає про життя 20-річної київської футболістки Аліни Шилової, яка після смерті матері залишається єдиним опікуном для маленьких брата Рената й сестри Регіни та для майже сліпої бабусі.

“Домашні ігри” виробництва України, Франції та Польщі перемогли на Одеському кінофестивалі у 2018 році в конкурсі європейських документальних фільмів.

 

 

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

руслана ходить сон

Музичні новини

Руслана представила кліп на чуттєву колискову “Ходить сон” (ВІДЕО)

Українська співачка Руслана презентувала нову казкову відеороботу "Ходить Сон", яку присвятила усім дітям, бабусям та мамам. Для створення композиції Руслана попередньо провела чимало часу у Карпатах, де черпала натхнення. Як повідомила пресслужба, Руслана провела безліч експедицій в Карпатах, в яких вивчала гуцульські ритми та мелодії, аби створити авторську колискову. Також вона звертала увагу на прадавні українські колискові, тому ця робота сповнена багатьма символами та традиціями, інформує Шоубіз 24. "Коли ми […]

today28 Грудня, 2021 408 1


Слухай так, як тобі зручніше

0%