Новини кіно та ТБ

“Буде тобі враже, як відьма скаже”: Вийшов трейлер українського горору “Конотопська відьма” (ВІДЕО)

today10 Червня, 2024 28

Background
share close

FILM.UA Group презентував перший офіційний трейлер українського фільму жахів “Конотопська відьма” режисера Андрія Колесника. Це стрічка про помсту окупантам, на яку вони всі заслуговують.

Фільм вийде у світ 22 серпня 2024 року. Це буде перша стрічка з майбутньої лінійки жахів FILM.UA Group, натхненних героїнями з міфологічним бекграундом, які долають зло на тлі сучасних подій, пише Еспресо.

За сюжетом прадавня відьма з Конотопу звертається до своїх потужних магічних сил, прагнучи помсти російським солдатам, які окупували її рідне місто й убили нареченого. Вона наганяє на кривдників криваві кари, насолоджується стражданнями й дедалі більше поринає у морок.

Фільм має вікове обмеження 18+.

Головні ролі у фільмі виконали Тетяна Малкова та зірка “Спіймати Кайдаша” і “Чорного ворона” Тарас Цимбалюк. Епізодичні ролі також зіграли ведучий і військовий Даніель Салем, актори і військові Олександр Печериця та Володимир Ращук, а також танцівник і модель ветеран Назар Грабар.

Фільм було повністю знято за кошти приватних інвесторів. У ньому звучить адаптація пісні Енджі Крейда.

Над фільмом працювали продюсерка Ірина Костюк та сценарист Ярослав Войцешек, відомі роботою над  анімацією “Мавка. Лісова пісня”.

Дивіться трейлер фільму “Конотопська відьма”:

Автор: Іларіон Іваненко

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%