Музичні новини

До Дня захисту дітей: Океан Ельзи та Alyona Alyona презентували спільну пісню “Країна дітей” (АУДІО)

today1 Червня, 2021 2048 2

Background
share close
Потужна присвята дітям України, які постраждали внаслідок війни, збройних конфліктів, терактів.
“Країна дітей” — перша спільна пісня “Океану Ельзи” та alyona alyona. Композиція випущена у Міжнародний день захисту дітей у двох версіях: оригінальна від гурту, більша гітарна, та м’якша від реперки. Альона Савраненко також написала частину тексту в обох версіях, автор основного вірша — письменник і поет Сергій Жадан, повідомляє Слух.
Кліп на пісню зняв Віктор Придувалов у місті Лисичанськ на сході України, а головними героями стали діти від 8 до 13 років, які проживають там.
“В останні пів року я почав вивчати хіп-хоп-культуру і класичний реп початку 90-х. І спробував уявити, що би було, якби я читав. Так і записав демо. А потім у мене з’явилася ще одна ідея: саме на цю пісню зробити дует з alyona alyona, тому що вона — не тільки нове актуальне покоління, але й мала стосунок до дітей, була вихователькою в садку, вона відчуває цю тему як ніхто інший”, — каже Святослав Вакарчук.
Усі кошти від монетизації “Країни дітей” будуть передані на благодійність, зокрема на допомогу дітям з орфанними (вродженими або набутими) хворобами та у фонд “Жовтий автобус”, що опікується творчою освітою дітей.
І це ще не все — “Океан Ельзи” випустили фрагмент пісні як NFT. Детальніше про це та види токенів читайте на Facebook-сторінці гурту.

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

panchyshyn минає день

Музичні новини

Пісня натхненна життям: Гурт PANCHYSHYN представив кліп на трек “Минає день” (ВІДЕО)

Український гурт PANCHYSHYN потішив шанувальників новою піснею та кліпом на неї. Музиканти презентували особливий трек "Минає день". Лідера гурту Остапа Панчишина пісня "Минає день" не покидала кілька років. Автор довгий час не видавав цей матеріал, але музика перемогла. Сьогодні трек вже може почути вся країна. Ролик опублікували на ютуб-каналі групи, пише 24 Showbiz. Будова самої композиції дуже нетипова, адже приспіви в пісні відсутні. Та все це невипадково. "Адже ця пісня, […]

today31 Травня, 2021 230


Слухай так, як тобі зручніше

0%