Музичні новини

Олександр Пономарьов і Дзідзьо заспівали про кохання у спільній пісні “Пазли” (ВІДЕО)

today19 Листопада, 2021 558 1 5

Background
share close

19-го листопада відбулася прем’єра нової пісні відомого українського співака Олександра Пономарьова дуетом із Михайлом Хомою (Dzidzio). Це романс про кохання під назвою “Пазли”.

Напередодні прем’єри в ефірі “Факти.Life” Олександр Пономарьов розповідав, як виникла ідея дуету з Дзідзьо. Він зізнався, що після співпраці в рамках квартету та виконання пісні “Чому”, яку заспівали Олександр Пономарьов, Dzidzio, Артем Пивоваров та Alekseev, прихильники його творчості залишали багато коментарів в соцмережах, що було б добре заспівати дуетом з Михайлом Хомою, пише сайт Є.

“Колись давно на Чорноморських іграх разом із Кузьмою Скрябіним ми були членами журі, а Міша – конкурсантом на дитячому конкурсі. Я запам’ятав, що він дуже добре вміє співати, і, власне, зараз із нього виймаю це, тобто, щоб він був не тільки Dzidzio. Я йому навіть сказав, що в особі Пономарьова ти знайшов ворога для Dzidzio і друга для Михайла Хоми”, – розповів співак.

Слова та музику до нової пісні написав Олександр Пономарьов. За словами співака, “Пазли” створені ним вже давно, але через щільні творчі графіки пісню тривалий час не вдавалося записати.

“Це інша пісня, вона не є форматом для радіостанцій, як і квартетна пісня “Чому”. Але такі пісні стають популярними іншим способом, люди на концертах дуже добре їх сприймають. Мені за неї не буде соромно”, – зізнається Пономарьов.

“Ця пісня красива і чесна. Тому я погодився”, – каже про нову пісню Михайло Хома.

Кліп зняли в Бучі під Києвом. У романсі, звісно ж, співають про кохання. Кохання до одніє жінки.

Дивіться кліп Олександр Пономарьов & DZIDZIO – Пазли:

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

бумбокс імперії впадуть

Музичні новини

Бумбокс презентували кліп на пісню “Імперії впадуть” про рани від стосунків (ВІДЕО)

У новому кліпі Бумбокс через битву фехтувальників показує, що стосунки з коханою людиною, хоч би якими вони були, лишають на нас сліди. За словами гурту, кліп на нову пісню "Імперії впадуть" певною мірою завершує трилогію режисера Стаса Гуренка, куди також увійшли відео на пісні "ДШ" і "Ангела". У першому головний герой стоїть перед вибором, що змінить його життя, у другому — отримує удари та залишається зі шрамами та опіками, а в новій роботі сам завдає цих ударів, […]

today19 Листопада, 2021 29


Слухай так, як тобі зручніше

0%