Війна в Україні

Акторка Джилліан Андерсон закликає допомагати українським дітям

today7 Жовтня, 2023 90

Background
share close

Американська акторка, письменниця та активістка Джилліан Андерсон разом із фондом War Child закликала небайдужих донатити п’ять фунтів на місяць на потреби українських дітей, які постраждали від війни.

Активістка зазначила, що без термінової допомоги діти нестимуть тягар цього конфлікту все життя. Відповідне відео вона опублікувала в Instagram.

Організація War Child, яка заснована у Великій Британії та займається наданням допомоги дітям, які перебувають у зоні ведення бойових дій, розширила роботу в Україні. Представники організації допомагають сім’ям із дітьми продуктами, одягом, а також надають першу психологічну допомогу.

Бомби все ще падають на дітей в Україні. Я була там і бачила на власні очі, як війна розриває маленькі життя на шматки. Вони голодні, вони налякані, вони відчайдушно потребують безпеки, – говорить Андерсон.

За словами акторки, через продовження цієї жахливої ​​війни потреба в допомозі зростає з кожним днем.

Будь ласка, зайдіть на сайт War Child і пожертвуйте 5 фунтів стерлінгів на місяць вже сьогодні, щоб прийти на допомогу дітям, які опинилися в епіцентрі конфлікту, – закликає вона.

War Child – спеціалізована благодійна організація для дітей, які страждають від конфліктів. Там додають, що вже понад два десятиліття ними керує єдина мета – забезпечити безпечне майбутнє кожній дитині, яка пережила війну.

Ми прагнемо дістатися до дітей якомога раніше, коли починається конфлікт, і підтримувати їх довгий час після того, як зникнуть камери. Ми надаємо послуги та підтримку в громадах, що постраждали від конфлікту, щоб захистити дітей, допомогти їм зцілитися та навчитися, щоб мати шанс на краще майбутнє, – додають в організації.

Джилліан Андерсон – це американська акторка театру, кіно та телебачення, письменниця та благодійниця. Її найвідоміша роль – це Дейна Скаллі, агентка ФБР, у серіалі “Цілком таємно”. Вона принесла акторці світову славу і зробила одним із символів її часу. Андерсон здобула низку нагород, зокрема “Еммі”, “Золотий глобус”, а також дві премії Гільдії кіноакторів США. Акторка приєдналася до організації “War Child” у 2022 році.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%