Війна в Україні

Зірка серіалу “Всі жінки відьми” Алісса Мілано стала амбасадоркою UNITED24

today29 Травня, 2024 33 5

Background
share close

Американська акторка, зірка серіалів “Район Мелроуз” та “Усі жінки – відьми” Алісса Мілано долучилася до числа амбасадорів UNITED24. Це означає, що вона збиратиме гроші на допомогу Україні.

Зокрема, вона підтримуватиме напрямок “Освіта і наука”. Крім цього, амбасадоркою також стала й зірка фільмів “Хлопці не плачуть”, “Крихітка на мільйон доларів” та “P. S. Я кохаю тебе” Гіларі Свенк. Вона зосередить зусилля на підтримці напрямку “Медична допомога”, пише Еспресо.

“Сьогодні я дуже щаслива доєднатися до команди амбасадорів UNITED24 – офіційної фандрейзингової платформи президента Зеленського. Україна потребує нашої підтримки більше, ніж будь-коли. Повномасштабна війна в Україні — нелюдяна, підла та варварська. Вона має закінчитися справедливим миром і перемогою України”, – наголосила Мілано.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by UNITED24 (@u24.gov.ua)

Гіларі Свенк також записала емоційне відео.

“Уже понад два роки Україна страждає від жорстокого та несправедливого російського вторгнення. Мир і безпека для українців мають настати, і ми повинні допомогти їм досягти цього. Я підтримую народ України та закликаю всіх доєднуватися до мене”, – сказала Свенк у своєму зверненні.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by UNITED24 (@u24.gov.ua)

 

Автор: Іларіон Іваненко

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%