Новини

Елтон Джон закликав врятувати мешканців Маріуполя: “Моє серце розбите”

today7 Травня, 2022 143

Background
share close

75-річний британський співак, сер Елтон Джон стурбований ситуацією, що склалася у зруйнованому російськими окупантами Маріуполі.

У своєму твіттері легендарний музикант заявив, що переживає за людей, хворих на ВІЛ, а також за тих, хто зараз не може виїхати із заблокованого рашистами Маріуполя. Музикант закликав організувати для мирних мешканців повноцінний гуманітарний коридор.

 

Понад 245 тисяч українців живуть з ВІЛ, багато хто зараз залишає будинки і кидає близьких. Але, на жаль, не всі українці перебувають у межах досяжності. Я був у Маріуполі, і моє серце розбите, коли бачу, що доступ все ще обмежений. Повноцінний гуманітарний коридор необхідний для порятунку життів,

– написав Елтон Джон

 

Нагадаємо, що Елтон Джон був у Маріуполі у 2009 році, коли хотів усиновити 15-місячного ВІЛ-інфікованого хлопчика на ім’я Лев із дитячого будинку у Макіївці. Однак тоді йому не вдалося цього зробити, бо українське законодавство не визнає одностатевих шлюбів. Крім того, різниця між дитиною та прийомними батьками не повинна перевищувати 45 років. На той момент Елтону Джону було 62 роки, а його партнерові Джону Фернішу – 46 років.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

Новини

Герб України і середньовічна романтика: Дрейк та Future здивували новим кліпом

У відео музикантів з'явилася паляниця із тризубом Паляниця з гербом Укра їни в кліпі Дрейка і Future © nstagram.com/champagnepapi Канадський репер Дрейк та хіп-хоп-виконавець Future випустили новий кліп на пісню WAIT FOR U. У відео музикантів з'явилася паляниця з гербом України. Популярні репери у творчому тандемі зняли кліп на тему романтичної історії із епохи середньовіччя. Future зіграв короля, а Дрейк – відважного лицаря, котрий рятує дівчину. У відео, однак, засвітилася незвичайна деталь: на столі […]

today7 Травня, 2022 176


Слухай так, як тобі зручніше

0%