Новини кіно та ТБ

Бенедикт Камбербетч прийшов на Міжнародний кінофестиваль із прапором України

today10 Березня, 2022 396

Background
share close

Зірка “Шерлока” знову підтримала Україну у війні проти Росії

Бенедикт Камбербетч
Бенедикт Камбербетч © instagram.com/gordondmytro
Британський актор Бенедикт Камбербетч відвідав Міжнародний кінофестиваль у Санта-Барбарі. Коли актор виходив за нагородою, він побачив у когось із присутніх у залі синьо-жовтий прапор та попросив передати його на сцену.

Потім зірка “Шерлока” розгорнув його, висловивши таким чином підтримку нашій країні. До речі, прадід актора родом із Бердянська, який зараз окупований російськими військами.

 

 

 

 

Раніше Бенедикт Камбербетч уже виступав на підтримку України. У своєму зверненні він закликав підтримати фінансові організації, які допомагають біженцям та переселенцям, а також не мовчати про війну.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

Новини

Путін з Гітлером і Сталіним: у Польщі з’явився новий мурал на підтримку України

Художник Петро Яворський розмістив президента РФ між диктаторами Мурал з Путіним, Гітлером і Сталіним у Польщі © instagram.com/tuse77 У польському місті Гданськ поруч із залізничною станцією з'явився новий антивоєнний урал на підтримку України, яка бореться з російськими окупантами. Художник  (Петро Яворський) зобразив Путіна в компанії Адольфа Гітлера і Йосипа Сталіна, а потім опублікував фото у своєму Instagram.         Стіна має довжину близько 300 метрів і висоту майже 3 метри […]

today10 Березня, 2022 283


Слухай так, як тобі зручніше

0%