Новини

Опублікували кліп із другої репетиції Kalush Orchestra на Євробаченні-2022

today5 Травня, 2022 273

Background
share close

Організатори Євробачення-2022 опублікували на YouTube-каналі 30-секундний кліп із другої репетиції гурту Kalush Orchestra.

4 травня представники України провели другу репетицію на сцені в PalaOlimpico. У ексклюзивному кліпі від організаторів видно, що у графіці, що супроводжує номер, використані силуети з українськими орнаментами та заплакані очі матері.

За словами Оксани Скибінської, голови української делегації, учасники на Євробаченні підтримують Україну жовто-блакитними стрічками на одязі.

Нещодавно литовський гурт Citi Zēni, який представляє країну на конкурсі, опублікував відео, де переспівав пісню Stefania українських виконавців.

Євробачення-2022 відбудеться в італійському місті Турин в арені Pala Olimpico за участі 40 країн. Спочатку будуть два півфінали — 10 і 12 травня, а 14 травня відбудеться великий фінал конкурсу. Kalush Orchestra виступить у першому півфіналі під номером 6.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

citi zeni стефанія

Музичні новини

Представники Латвії на Євробаченні-2022 переспівали “Стефанію” українською (ВІДЕО)

Гурт Citi Zēni, який представлятиме Латвію на цьогорічному Євробаченні, записав кавер на пісню "Stefania" Kalush Orchestra. Хлопці виклали відео і не забули у своєму зверненні сказати "Слава Україні!". Прибалтійські країни і не тільки вже давно висловили свою велику солідарність українському народові, за що їм українці будуть завжди вдячні. Черговим жестом уваги та підтримки стала нова версія пісні гурту Kalush Orchestra "Stefania", яка стала символом боротьби з Росією на початку повномасштабної війни, […]

today5 Травня, 2022 535 1


Слухай так, як тобі зручніше

0%