Новини

“Прийшов час захищати прапор України”: чемпіонка світу змінила біатлонну гвинтівку на автомат

today15 Березня, 2022 115

Background
share close

27-річна Анастасія Меркушина — старший лейтенант прикордонної служби

Анастасія Меркушина
Анастасія Меркушина © gettyimages.com; Державна прикордонна служба України
Зірка світового біатлону Анастасія Меркушина, яка завоювала не одну медаль на чемпіонатах світу і брала участь в Олімпійських іграх, змінила біатлонну гвинтівку на автомат.

 

На мою честь на світових теренах неодноразово підіймався прапор України. Настав час захищати його та змінити біатлонну гвинтівку на автомат. Зараз весь світ розфарбований у жовто-блактині кольори. Наш прапор стави символом свободи та незалежності. Україна тепер є кордоном між миром та війною. А я з гордістю ношу звання старшого лейтенанта Державної прикордонної служби України. Слава Україні!

— сказала в заяві Анастасія Меркушина.

 

 

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

Музичні новини

Армін ван Бюрен виступив з благодійним концертом на підтримку Україні

Один з кращих діджеїв світу вийшов на сцену з українським прапором Армін ван Бюрен підтримав Україну © instagram.com/saga_festival Нідерландський діджей Армін ван Бюрен дав благодійний концерт у Бухаресті (Румунія). Армін вийшов на сцену з українським прапором і підняв його вгору, а весь зал потопав у жовто-блакитній символіці.Гроші, які ван Бюрен отримає з концерту, він пожертвує на допомогу Україні. Також діджей організував збір коштів на сайті sagafestival.com під слоганом #WeAreONE — "Ми єдині".    […]

today15 Березня, 2022 357


Слухай так, як тобі зручніше

0%