Музичні новини

Гурт “Ульмо Три” презентував новий романтичний трек “Заради цих ночей”

today5 Серпня, 2022 26

Background
share close

Український гурт Ulmo Tree (“Ульмо Три”) представив нову композицію “Заради цих ночей”. Вона була написана ще до війни, але музиканти вагалися, чи буде пісня актуальною зараз.

Прем’єра нової пісні колективу “Ульмо Три” відбулася на ютуб-каналі музикантів. Як зізнався у прес-релізі лідер гурту Костянтин Шелудько, випустити сингл його вмовили друзі та колеги. Мовляв, життя продовжується попри війну. Тому люди потребують романтичних треків також.

“Не знав, чи доречно його випускати зараз, тому вирішив спитати у “фокус-групи” – музикантів, музикантів у ЗСУ, програмних директорів радіостанцій, ведучих. І у відповідь я отримав такі слова: “Люди розчинилися у війні, та продовжують жити і кохати, тому треки про кохання є доречними. Хлопці на фронті воюють, щоб жити нормальним життям”. Тож із задоволенням пропоную Вашій увазі новий сингл “Ульмо Три” – “Заради цих ночей”, – прокоментував музикант.

Слухайте пісню Ульмо Три – Заради цих ночей:

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

марія бурмака повернись живим

Музичні новини

Марія Бурмака презентувала зворушливу пісню-молитву “Повернись живим” (ВІДЕО)

Українська співачка Марія Бурмака представила нову зворушливу композицію "Повернись живим". Це пісня-молитва, присвячена українським захисникам. Прем'єра відео на пісню "Повернись живим" відбулася на YouTube-каналі Марії Бурмаки. У ролику можемо бачити світлини українських воїнів. Знімки українських воїнів надав Ігор Захаренко "Феєрія Мандрів". У відео увійшли також фото близьких друзів і рідних Марії, які боронять Україну зі зброєю в руках. А також фото українських музикантів Юркеша, Андрія Хливнюка, Тараса Компаніченка, Сергія Василюка, […]

today5 Серпня, 2022 62


Слухай так, як тобі зручніше

0%