Музичні новини

Марія Бурмака презентувала зворушливу пісню-молитву “Повернись живим” (ВІДЕО)

today5 Серпня, 2022 62

Background
share close

Українська співачка Марія Бурмака представила нову зворушливу композицію “Повернись живим”. Це пісня-молитва, присвячена українським захисникам.

Прем’єра відео на пісню “Повернись живим” відбулася на YouTube-каналі Марії Бурмаки. У ролику можемо бачити світлини українських воїнів.

Знімки українських воїнів надав Ігор Захаренко “Феєрія Мандрів”. У відео увійшли також фото близьких друзів і рідних Марії, які боронять Україну зі зброєю в руках. А також фото українських музикантів Юркеша, Андрія Хливнюка, Тараса Компаніченка, Сергія Василюка, Віталія Кириченка, поета Артема Полежаки, письменника Артема Чеха, Переможця Х-Фактора Михайла Панчишина, режисера Іоанна Зенкова, історика Вахтанга Кіпіані.

“Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані і близькі. Повернись живим – це молитва і заклинання всіх, хто любить. Вночі і вдень, щохвилини і щосекунди. На війні немає атеїстів, і коли навіть вже надії немає – любов, єдине що береже, це і є той самий Ангел Охоронець”, – зазначила артистка.

Дивіться відео Марія Бурмака – Повернись живим:

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

Музичні новини

Не лише Депардьє: зарубіжні зірки, які відомі дружбою з Путіним

Проте, деякі з них після російського вторгнення в Україну засудили дії диктатора РФ Жерар Депардьє та Леонардо Ді Капріо © gettyimages.com З першого дня російської військової агресії проти України голлівудські актори, режисери та музиканти стали на захист нашої країни і, як і раніше, продовжують утримувати інформаційний фронт, щоб тема масованого обстрілу не зійшла з телеекранів. Але ще не забутий той факт, що деякі з них були помічені у компанії президента країни-окупанта, […]

today4 Серпня, 2022 123


Слухай так, як тобі зручніше

0%