Музичні новини

ONUKA здобула престижну нагороду на міжнародному кінофестивалі ARFF

today7 Квітня, 2021 133

Background
share close

Відеокліп, що переміг, презентували в 2019 році. З того часу ролик набрав чотири мільйони переглядів.

Українська фолк-група ONUKA перемогла на міжнародному кінофестивалі ARFF у Барселоні. Визнання виконавці отримали за кліп на пісню ZENIT, повідомляє Корреспондент.

“Створюючи цей кліп, ми сподівалися, що він допоможе відкрити очі на красу навколишнього світу. Ми раді, що його оцінили за кордоном і назвали Найкращим музичним відео на міжнародному кінофестивалі ARFF Barcelona 2021. Всі наряди були створені із вторинних матеріалів, не було використано жодного нового гудзика або тканини – від цього результат здається більш вражаючим”, – написали музиканти ONUKA в Instagram.

Учасники групи окремо висловили подяку режисеру Євгену Філатову – чоловікові фронтвумен групи Наталії Жижченко, Лесі Патоці, яка працювала над костюмами для відеокліпу.

Відзначимо, кліп на пісню ZENIT презентували в 2019 році. З того часу ролик набрав чотири мільйони переглядів.

Дивіться кліп ONUKA – ZENIT:

Автор: FоMка Ведмеденко

Rate it

Раніше ми писали про це

Nirvana

Музичні новини

Штучний інтелект створив “нову” пісню Nirvana. Звучить реалістично (АУДІО)

Канадська компанія Over The Bridge створила музичний проєкт, у якому штучний інтелект проаналізував пісні учасників "Клубу 27" та створив "нові" у їхній стилістиці.   Проєкт отримав назву Lost Tapes of the 27 Club ("Втрачені записи "Клубу 27") на честь умовного "Клубу 27", до якого входять музиканти, що за трагічних обставин — через психологічні або проблеми з наркотиками — померли у 27 років. Серед них Курт Кобейн (Nirvana), Джим Моррісон (The Doors), Джиммі Гендрікс, Емі Вайнгауз та інші, повідомляє […]

today6 Квітня, 2021 225


Слухай так, як тобі зручніше

0%