Музичні новини

Представники Латвії на Євробаченні-2022 переспівали “Стефанію” українською (ВІДЕО)

today5 Травня, 2022 722 1

Background
share close

Гурт Citi Zēni, який представлятиме Латвію на цьогорічному Євробаченні, записав кавер на пісню “Stefania” Kalush Orchestra. Хлопці виклали відео і не забули у своєму зверненні сказати “Слава Україні!”.

Прибалтійські країни і не тільки вже давно висловили свою велику солідарність українському народові, за що їм українці будуть завжди вдячні. Черговим жестом уваги та підтримки стала нова версія пісні гурту Kalush Orchestra “Stefania”, яка стала символом боротьби з Росією на початку повномасштабної війни, інформує Шоубіз 24.

Чоловіки з гурту Citi Zēni зазначили, що “усі заслуговують на незалежність, і вони, як латиші, знають, наскільки це важливо”. У День відновлення незалежності Латвійської Республіки вони випустили пісню для українців, аби вкотре нагадати, як важливо бути вільним.

Дивіться відео Citi Zēni – Stefania (acoustic):

Нагадаємо, представники Латвії на Євробаченні виступатимуть у першому півфіналі 10 травня під номером 2. Українці складуть їм компанію у тому ж півфіналі під номером 6. Латиші виступатимуть з піснею “Eat Your Salad”.

Дивіться відео Citi Zēni – Eat Your Salad:

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%