Музичні новини

Співачка KOLA випустила чуттєву пісню про коханого на війні “Біля серця” (ВІДЕО)

today20 Вересня, 2022 40

Background
share close

Українська співачка Настя Прідіус, відома під псевдонімом KOLA, презентувала нову зворушливу композицію “Біля серця” і відео до неї.

Співачка KOLA розповідає, що її нова лірична композиція “Біля серця” – це пісня про кохання від шепоту до крику. Крику душі українських людей, які, відправляючи своїх коханих на фронт, залишаються сильними заради своїх героїв, повідомляє ТСН.

“За ці півроку мені довелося дізнатися багато зворушливих історій, які я приймала близько до серця, але відважність і стійкість українців, які кожного дня змушені зіштовхуватись з випробуваннями часом та відстанню, мене вразили особливо”, – поділилась KOLA.

У двадцять першому столітті важко “не бути на зв’язку”, але для багатьох із нас це стало нормою сучасних реалій. Зараз ми переживаємо період інформаційної тиші, це не легкі часи. Співачка особисто відчула, як це чекати на дзвінок від коханої людини, тому вірить, що саме ця пісня буде викликати усмішку, спонукати до мрій та обіймати тих, хто сьогодні тимчасово без коханої людини, адже попри все вона завжди перебуває біля серця.

Дивіться відео KOLA – Біля серця:

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

альона альона

Музичні новини

Alyona Alyona презентувала зворушливу пісню про Маріуполь (ВІДЕО)

З початку повномасштабної війни Alyona Alyona випустила чимало пісень. Одну з них реперка присвятила Маріуполю. Вона зачитала про "Азовсталь", драмтеатр і присмак солоного моря. Про тимчасово окупований Маріуполь Alyona Alyona заспівала для проєкту "Хоробрі міста" від Ukraїner. У рамках цієї ініціативи артисти присвячують віршовані рядки містам, до яких дібрався "рускій мір", пише Шоубіз 24. У композиції "Маріуполь" Alyona Alyona згадала і про розквіт міста після першої окупації 2014 року, і […]

today19 Вересня, 2022 44


Слухай так, як тобі зручніше

0%