Музичні новини

Співачку Шинейд О’Коннор госпіталізували після спроби суїциду

today15 Січня, 2022 125

Background
share close

Після смерті 17-річного сина зірка зізнається, що її життя не має сенсу

Шинейд О'Коннор
Шинейд О’Коннор © gettyimages.com
Популярну ірландську співачку Шинейд О’Коннор було госпіталізовано після її заяв у Twitter про намір покінчити з життям. Про це повідомила сама артистка, уточнивши, що у супроводі поліції прямує до лікарні.

У постах, які спричинили занепокоєння про стан співачки, вона писала, що звинувачує у нещодавній смерті свого 17-річного сина саме себе. За словами Шінейд, вона не уявляє подальшого життя без сина, який покінчив життя самогубством.

Через кілька годин після цього співачка трохи заспокоїлася, проте зізналася, що ця вимушена госпіталізація є лише тимчасовою відстрочкою.

Мені шкода. Я не мала цього говорити. Я зараз на шляху до лікарні разом із поліціянтами. Вибачте, що засмутила всіх. Я втрачена без своєї дитини та ненавиджу себе. Лікарня допоможе на якийсь час. Але я збираюся знайти Шейна. Це просто перерва,

— заявила Шинейд О’Коннор.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

Музичні новини

Володимир Завадюк назвав найконфліктніших українських артисток

Продюсер "Танців із зірками" зізнався, з якими співачками йому було працювати найважче Володимир Завадюк © instagram.com/zavaduk Український продюсер проєктів "Танці із зірками" та "Голос країни" Володимир Завадюк відверто розповів, кого із зірок вітчизняного шоубізнесу вважає найскандальнішими. В інтерв'ю  чоловік зізнався, що в роботі з артистами він не любить, коли вони ставлять особисті амбіції вище за проєкти, в яких вони беруть участь. Дуже часто українські зірки ставлять себе вище будь-якої іншої мети: глобальної мети […]

today15 Січня, 2022 394 3


Слухай так, як тобі зручніше

0%