Світське життя

Пауло Коельо звинуватив світ у русофобії, але отримав жорстку відповідь

today13 Березня, 2022 5577

Background
share close

Бразильського письменника закидали гнівними коментарями у Твіттері

Пауло Коельо
Пауло Коельо © gettyimages.com
Пауло Коельо, автор знаменитих романів “Алхімік”,  “Одинадцять хвилин”, “Вероніка вирішує померти”, на 17-й день війни в Україні вирішив висловитися. У своєму Твіттері він написав: “українська криза” — зручне виправдання для русофобії”.

 

 

Також у коментарях 74-річний письменник пояснив, що він бував у багатьох містах України та Росії, бачив війну, але не вважає простих людей винними в ній.

 

Я був у Львові, Києві, Одесі, Ялті, Чорнобилі (Україна). Я проїхав 10.000 км на поїзді з Москви до Владивостока (Росія). Так, війна йде, але не звинувачуйте простих людей,

— написав Пауло Коельо.

 

Користувачі з усього світу, які зараз підтримують Україну, засипали письменника гнівними коментарями та фотографіями загиблих.

  • “Це не українська криза, це геноцид українців!”
  • “Якщо це так, ви повинні попросити українців помирати тихіше, щоб всі інші могли й далі насолоджуватися життям, сповненим любові до Росії! До речі, це війна, а не криза”.
  • “Ухти, засуджувати військові злочини та боротися проти геноциду — це тепер русофобія”.
  • “Як ви можете описати русофобію до лютого цього року? Над росіянами знущаються через їхню мову, національність або зовнішність? Чи знаєте ви про будь-які випадки, коли російського вбивали тільки з тієї причини, що він або вона росіяни?”
  • “Українська криза”, ви маєте на увазі російське вторгнення? Війна? Цікаво, чи була Друга світова війна простою “польською кризою”?

Паоло Коельо — один з небагатьох, хто не висловив підтримку українцям. Російську агресію засудили десятки світових знаменитостей — від британської королівської сім’ї до Мадонни.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

Музичні новини

Тіна Кароль прийшла на мітинг на підтримку України у Варшаві

Співачка йшла попереду плаката "Вбиваючи дітей — вбивають націю!" Тіна Кароль © instagram.com/tina_karol Тіна Кароль, яка різко висловилася на адресу артистів, які виступали в Росії, вийшла на мітинг проти війни в Польщі. Разом з однодумцями співачка створила у Варшаві Міжнародний центр Інформаційного опору, а в суботу зібрала сотні людей на марш. Люди йшли з плакатом "Росія досить вбивати". У своєму Instagram Тіна опублікувала фото і відео з акції.       Українці мають […]

today13 Березня, 2022 909


Слухай так, як тобі зручніше

0%