Новини

У Батумі частина публіки пішла з концерту The Killers через російського барабанщика (оновлено)

today16 Серпня, 2023 69

Background
share close

У грузинському місті Батумі частина глядачів залишила концерт американського гурту The Killers. Це сталося після слів вокаліста про “братерство з росіянами”.

Глядачі освистали фронтмена гурту Брендона Флаверса після того, як він запросив на сцену російського барабанщика та почав розповідати про братерство грузинів з росіянами і про те, що “усі люди брати”, повідомляє Еспресо з посиланням на Mtavari.

Частина глядачів на знак протесту залишила зал.

“На концерті The Killers на сцену вивели російського барабанщика, якого ми супроводжували нашими вигуками, а соліст зі сцени “виховував” нас про братерство Росії та Грузії” – написала одна з відвідувачок концерту Наталія Данелія.

Доповнено: пізніше у своїй сторінці на Facebook представники опублікували щось схоже на вибачення за інцидент, який трапився напередодні. «Ми визнаємо, що коментар, який мав на увазі, що вся аудиторія та фанати The Killers є «братами та сестрами», міг бути неправильно трактований. Ми не мали на меті нікого образити і просимо вибачення. Ми підтримуємо вас і сподіваємося скоро повернутися», – йдеться в заяві.

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%