Корисна інформація

В Україні створили сайт для працевлаштування біженців за кордоном

today15 Березня, 2022 680

Background
share close

Сайт із пошуку роботи Jooble, що працює в 71 країні світу, створив ресурс для працевлаштування українських біженців в країнах Західної Європи.

За час військової агресії Росії сотні тисяч українців були змушені покинути свої домівки. Для того, щоб люди змогли швидко знайти роботу за кордоном, команда Jooble створила сайт: https://helpukrainians.jooble.org/.

На сайті можна дізнатись:

  • перелік документів, які необхідні для працевлаштування;
  • поради, як безпечно знайти роботу;
  • вакансії, де готові взяти на роботу українців, у Польщі, Угорщині, Словаччині, Румунії, Чехії, Молдові, Португалії, Данії, Литві, Нідерландах та Німеччині

Наразі на ресурсі доступні вакансії для українців в Польщі, Угорщині, Словаччині, Румунії, Чехії, Молдові, Португалії, Данії, Литві, Нідерландах та Німеччині. Команда Jooble працює над тим, аби якомога швидше поповнювати сайт вакансіями і в інших країнах, що прихистили українців. Інформація про вакансії та інші країни оновлюється щоденно.

Також, крім вакансій, є короткі поради про те як скласти резюме та працевлаштуватись безпечно, а також інформація про виїзд за кордон для тих українців, які планують зробити це найближчим часом.

Пошук роботи за допомогою Jooble є безкоштовним.

 

Автор: FоMка Ведмеденко

Rate it

Раніше ми писали про це

андрій хливнюк тероборона

Новини

“Пишаюся бути частиною добровольців”: Андрій Хливнюк розповів про роботу у лавах тероборони (ВІДЕО)

В обороні країни беруть участь не лише Збройні сили України, але й добровольці тероборони. Серед них – лідер українського гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк. Андрій записався до київського підрозділу територіальної оборони "Софія" в один із перших днів війни. Андрій розповів, чому взяв у руки зброю і як проходять його будні на службі, інформує Слух.  "Я пишаюся тим, що я серед добровольців, які підсилюють патрульну поліцію міста Київ. Ми також займаємося […]

today14 Березня, 2022 222


Слухай так, як тобі зручніше

0%