Війна в Україні

“Кий і морозна орда”: в Україні заявилося фентезі за мотивами української міфології

today15 Березня, 2024 25

Background
share close

13 березня в книгарні-кав’ярні Старого Лева на Михайлівській відбулася презентація епічного фентезі Ніка Лисицького “Кий і морозна орда”. Цікаво, що створена розповідь за мотивами української міфології.

“Кий і морозна орда” – перший роман великої серії “Епічні пригоди міфічних героїв у Багатосвіті”. Події в ній розгортаються в новому фантастичному всесвіті, де живуть персонажі давніх українських міфів, легенд та казок.

Перша книга серії розповідає про мрійливого юнака Кия, у світі якого стається лихо – зима не закінчується. Зі своїм товаришем Чугайстром Кий намагається з’ясувати, чому забарилася весна. Разом вони вирушають у небезпечну мандрівку, під час якої юнак відважно долає всі перешкоди, бореться зі страшною Морозною ордою та рятує рідну землю.

Як знайшовся головний герой роману, які меседжі автор заклав у книгу та чому варто прочитати фентезі саме зараз – у дружній бесіді Нік Лисицький розкрив усі секрети створення твору. Також письменник познайомив гостей заходу зі світом української міфології та розповів, чому саме до неї звернувся під час написання роману.

Книга “Кий і морозна орда” – спільний проєкт Ніка Лисицького й компанії “Фантастичні українці”, що продюсує креативні проєкти. Серед інших досягнень компанії однойменний документальний серіал про сучасну українську культуру, показаний 19 телеканалами та розміщений на українських і зарубіжних VOD-платформах.

,
“Кий і морозна орда” / Пресслужба
Нік Лисицький – письменник, креативний продюсер і популяризатор української міфології. Він автор філософського фентезі “Казки для дорослих дітей” (2015) та політичного детективу “Цезарі” (2019).

У 2020 році Нік заснував громадську організацію зі збереження та популяризації української міфології “Чарівний світ UA”. Упродовж трьох років під його керівництвом було створено інтерактивну платформу з доповненою реальністю, популярну настільну гру “Чарівний світ. Джерело сили”, сценарій анімаційного серіалу та YouTube-шоу.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%