Новини кіно та ТБ

Michelle Andrade знялась у серіалі “Корона”‎ від Netflix

today17 Листопада, 2023 126

Background
share close
“На мою, здавалося б, невелику роль був кастинг. Звісно, я хвилювалась, але водночас була впевнена в собі. Одразу після перших проб мені надіслали підтвердження. Я була дуже щаслива, адже працювати на такому масштабному проєкті — це неймовірно цінний досвід”, – зізнається Michelle.

Українська співачка Michelle Andrade знялась у серіалі 'Корона'‎ від Netflix - фото 583341

Зйомки епізоду проходили в минулому жовтні на острові Майорка. До цього співачка літала на острів лише заради примірки образу й тестування зачіски. За словами Michelle, її вразила організація й професійність усієї команди. Зірка зізнається, що до неї ставилися як до акторки першого плану: оплатили перельоти, разом із мамою поселили в готель, надали трансфер й окрему гримерку.

“Режисер спілкувався зі мною напряму, давав підказки, як правильно вимовляти мої репліки та як проявляти емоції. Мені пощастило познайомитися з ізраїльським актором Салімом Дау, який зіграв роль Мохаммеда. Він дуже добрий і мудрий чоловік, який любить своїх дочок і говорить віршами. Ми разом вживалися в наші ролі й дійсно розмовляли телефоном, як у серіалі. Він дав мені цінну пораду: актор не грає роль у моменті, він живе нею. Мені дуже сподобалося працювати зі світовим продакшином. Та маю відзначити, що цей досвід не сильно відрізняється від роботи з українськими командами. Наші люди — справжні професіонали. Єдине, що помітно відрізняється, — це бюджети”, — резюмувала Michelle свій досвід зйомок у серіалі “Корона”.

Українська співачка Michelle Andrade знялась у серіалі 'Корона'‎ від Netflix - фото 583342

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%