Музичні новини

Біллі Айліш підтвердила свій камінг-аут

today3 Грудня, 2023 104

Background
share close

Нещодавно співачка дала велике інтерв’ю Variety, в якому зробила доволі розмите зізнання.

Біллі Айліш підтвердила свій камінг-аут: "Хіба це не було очевидним?"

Біллі Айліш / Джерело: Getty Images

 

У  своєму інтерв’ю Біллі Айліш сказала, що її приваблюють жінки, але прихильники так і не зрозуміли, чи був це камінг-аут виконавиці. Журналістам довелося пізніше перепитати.

Співачку спіймали в суботу на одному заході, яке влаштовував журнал Variety. Один з журналістів журналу вирішив перепитати, чи збирається вона зробити камінг-аут, зважаючи на її заяву в інтерв’ю.

Я НІКОЛИ НЕ ВІДЧУВАЛА, ЩО МОЖУ ДОБРЕ СПІЛКУВАТИСЯ З ДІВЧАТАМИ. Я ЇХ ДУЖЕ ЛЮБЛЮ. Я ЛЮБЛЮ ЇХ ЯК ЛЮДЕЙ. МЕНЕ ПРИВАБЛЮЮТЬ ВОНИ ЯК ЛЮДИ. МЕНЕ ВОНИ СПРАВДІ ПРИВАБЛЮЮТЬ, – СКАЗАЛА ВОНА ТОДІ В ІНТЕРВ’Ю.

Прихильники вирішили, що це досить розмите формулювання, яке не можна розцінювати як камінг-аут. І ось на заході Variety все прояснилось, Біллі підтвердила, що любить жінок.

ХІБА ЦЕ НЕ БУЛО ОЧЕВИДНИМ? Я НЕ РОЗУМІЛА, ЩО ЛЮДИ НЕ ЗНАЮТЬ. Я ПРОСТО ДУМАЮ: “ЧОМУ МИ НЕ МОЖЕМО ПРОСТО ІСНУВАТИ”? Я ДАВНО ЦЕ РОБЛЮ, І ПРОСТО НЕ ГОВОРИЛА ПРО ЦЕ. АЛЕ Я ПОБАЧИЛА СТАТТЮ І ПОДУМАЛА: “ЗДАЄТЬСЯ, Я СЬОГОДНІ ЗРОБИЛА КАМІНГ-АУТ”. ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ ХВИЛЮЮЧЕ, ТОМУ ЩО Я ДУМАЮ, ЩО ЛЮДИ НЕ ЗНАЛИ, АЛЕ ЦЕ КРУТО, ЩО ВОНИ ЗНАЮТЬ, – РОЗПОВІЛА ВОНА ЖУРНАЛІСТУ.

Додамо, що раніше було відомо про кілька романів Біллі Айліш з чоловіками. Зокрема, вона зустрічалась з Джессі Резерфордом, Меттью Тайлером Ворсом та Брендоном Адамсом. В інтерв’ю Variety Айліш зізналась, що ніколи не відчувала себе жінкою.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%