Музичні новини

Ед Ширан всьоме став найпопулярнішим виконавцем у Великій Британії

today18 Червня, 2024 24 5

Background
share close

Ед Ширан вже всьоме очолив рейтинг найпопулярніших виконавців Великої Британії. Такі висновки рейтингу британської музичної компанії Phonographic Performance Limited, яка займається авторським правом.

Ширана назвали найпопулярнішим всьоме за останні 9 років. І це вже вдруге, коли він три роки поспіль стає найпопулярнішим виконавцем на британському радіо, телебаченні та в публічних місцях, пише Суспільне Культура з посиланням на The Guardian.

Компанія зазначає, що цей рейтинг показує загальну картину найпопулярніших виконавців та пісень, що транслюються у Британії в кожному конкретному році.

“Дякую, що назвали мене найпопулярнішим артистом минулого року. Дякую моїй команді, не тільки мені, але й усім іншим артистам, з якими ви працюєте — я щасливий, що ви отримали це визнання”, — зазначив Ширан.

Загалом британські виконавці зайняли більшість місць (7 з 10) у чарті.

Третє місце посіла Дуа Ліпа завдяки успіху пісні Dance The Night з фільму “Барбі”. На четвертому опинився шотландський диджей Калвін Гарріс, на шостому — Елтон Джон. На сьомому — єдиний гурт у рейтингу Coldplay, на восьме місце піднявся Том Греннан, а Гаррі Стайлз став дев’ятим.

Також у рейтингу опинилася Тейлор Свіфт на другому місці — це вдруге після 2015 року. Співачка зараз перебуває у турі The Eras у Великій Британії.

Також у списку французький диджей Девід Гетта на п’ятому місці та Мадонна, яка повернулася до списку після свого туру Celebration в Лондоні минулої осені.

Автор: Іларіон Іваненко

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%