Музичні новини

Хіпі-стиль та віра в майбутнє в новому треці від CHEEV – “Печаль”

today16 Березня, 2023 29

Background
share close

Молодий виконавець CHEEV презентував оригінальний кліп у стилі хіпі на пісню “Печаль”. Цим треком співак хоче допомогти українцям відрефлексувати зиму, що вже пройшла, і з оптимізмом поглянути в майбутнє.

Нова українська пісня “Печаль” виконавця CHEEV набуває популярності на музичних платформах. Цим хітом співак хоче допомогти українцям відрефлексувати зиму, що вже пройшла, і з оптимізмом поглянути в майбутнє. CHEEV постійно працює над покращенням та збагаченням свого репертуару.

Артист тільки нещодавно з’явився в українському шоубізнесі. Проте він не користується раптовою популярністю, а продовжує працювати, доносити гарну музику до мас, використовувати медійний ресурс на користь перемоги та допомоги країні. Осінню він випустив хіт “Мрієшся”, зимою відзначився участю в благодійному заході на користь дитячої лікарні “Охматдит”.

Люди звертаються до якісної україномовної музики, на неї є високий попит. Зникає цей стереотип, що українська музика – вона якась “не така”, не сучасна, не стильна. Шкода, що для цього мала статись повномасштабна війна, але маємо, що маємо”, – коментує свій стрімкий злет молодий артист.

Слухати пісню CHEEV – Печаль:

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Раніше ми писали про це

Новини

The Hardkiss випустив ретро-кліп на рок-версію хіта “Два вікна”

Український гурт The Hardkiss слідом за прем'єрою рок-версії хіта Гайтани "Два вікна", випустив кліп на неї. Фронтвумен Юлія Саніна зауважила, що це вайб 2000-х. Пісня вже набуває популярності серед слухачів. Вперше рок-кавер на пісню Гайтани "Два вікна" гурт виконав на концерті до Дня Незалежності України 2020 року. Нове звучання настільки сподобалось фанатам The Hardkiss, що вони благали записати його. Гурт новою роботою віддав шану кліпам початку 2000-х. Режисером відео виступив […]

today16 Березня, 2023 16


Слухай так, як тобі зручніше

0%