Музичні новини

Klavdia Petrivna презентує нову пісню “Уже світає”

today19 Листопада, 2023 296

Background
share close

Українська інкогніто-співачка Klavdia Petrivna представила нову пісню “Уже світає”. Пісні виконавиці посідають найвищі позиції в трендах YouTube та вже перевищили понад 20 мільйонів прослуховувань.

Сміливо та зухвало Klavdia Petrivna крокує сходинками топчартів, дивує новим звучанням та розпалює все більше дискусій на тему: “Хто ж така ця Клавдія? Штучний інтелект?”, йдеться на каналі виконавиці в Youtube.

Пісня нагадує пізню осінь та передає меланхолічний стан, в якому зараз знаходяться люди. Але одночасно надихає на світле майбутнє, де все пройде, треба лише дочекатися світанку. “Уже світає” дарує час на роздуми, простір для польоту думок та фантазій.

У пісні немає провокацій, за якими відома авторка, але можна насолодитись красою мелодії, ритму та цікавим поєднанням фраз-алегорій.

Попередньо Klavdia Petrivna презентувала нову пісню “Імператори” про спілкування з токсичними людьми та важливість вибору власного життєвого шляху попри вплив оточення. Ще до релізу трек став вірусним у тіктоку. До цього інкогніто-виконавиця випустила дебютний мініальбом “Бережи мене”.

Klavdia Petrivna – українська співачка, авторка пісень, що зберігає анонімність. Набула швидкої популярності у соціальній мережі Tik-Tok. Її треки набирають мільйони прослуховувань на Youtube та стримінгових сервісах.

Слухайте Klavdia Petrivna – Уже світає

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%