Музичні новини

MamaRika презентувала нову композицію та кліп “Сльози і пісні”

today15 Травня, 2023 99

Background
share close

Українська співачка MamaRika презентувала нову композицію та однойменний кліп “Сльози і пісні”. Вона присвячена усім, хто чекає з війни свого чоловіка, батька, брата чи сина.

Українська співачка MamaRika презентувала пісню “Сльози і пісні” та кліп. Композиція та відеоробота присвячена жінкам, що відірвані від чоловіків, які зараз захищають країну. Співачка хотіла підтримати тих, хто зараз очікує хоч би на одну звістку та не втрачають надію, що коханий повернеться додому живим.

У новій пісні MamaRika рефлексує про те, скільки наших героїв у полоні, скільки безвісти зниклих, а скільки вже на небесах янголами продовжують оберігати всіх нас. Листи, які жінки пишуть найдорожчим, співачка порівнює з невидимими ниточками, що дають надію.

Щодня я отримую десятки повідомлень від моїх шанувальниць про те, що вони чекають своїх чоловіків з війни, і що з моєю музикою їм стає трошки легше. Всім серцем сподіваюся, що пісня “Сльози і пісні” не стане виключенням та додасть віри і сил всім тим, хто зараз проживає найважчі дні свого життя, – поділилася MamaRika.

Дивіться кліп MamaRika “Сльози і пісні” тут:

“Сльози і пісні” про кожну маму, яка чекає сина з війни, про кожну жінку, яка не втрачає надії обійняти свого коханого, про кожну дитину, яка мріє почути голос тата на іншому кінці слухавки.

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%