Музичні новини

“Не забудем і не пробачим”: Слухайте новий трек про наболіле від репера Skofka (ВІДЕО)

today9 Травня, 2022 248

Background
share close

Репер Skofka (Володимир Самолюк) у своїй пісні висловився про те, що зараз думають мільйони українців. Він презентував трек з промовистою назвою “Не забудем і не пробачим”.

Нова композиція з’явилася на офіційному ютуб-каналі Skofka. Це анімаційне відео, сповнене кадрів війни.

“Я бачив в очах навіть самих добрих людей, не здатних до ненависті ці слова. Я бачив їх в коментарях під жахливими постами. Я чув це від знайомих, друзів, рідних, політиків, військових, волонтерів, дітей та я почув їх в собі.

Це були слова “Не забудем і не пробачим”. Як би сильно мені не хотілось торкатись таких відчуттів, як ненависть, злість, ворожнечість, але пробачити та ще й забути це — вже на жаль не вийде! Тому і такий трек, тому і така назва, тому і такий приспів, тому й такий настрій!

Хай цей трек несе в собі той жах, який ми бачимо та відчуваємо зараз. Увесь негатив, злоба, страх та скорбота хай лишається в рядках цієї пісні ! Я вірю, що коли ми переможемо цих поганих сусідів, то з часом ми багато емоцій забудемо і це є добре, але і водночас вже ніколи ми “Не забудем і не пробачим”, – прокоментував артист.

Дивіться відео SKOFKA – Не забудем і не пробачим:

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

фіїнка зірочки

Музичні новини

FIINKA присвятила зворушливу пісню матерям, які втратили своїх дітей (ВІДЕО)

Співачка Ірина Вихованець, відома, як Фіїнка, презентувала зворушливу пісню "Зірочки". Композиція присвячена мамам, які під час війни втратили своїх дітей. Відповідте відео Ірина Вихованець опублікувала вчора, у День матері, на своїй сторінці Facebook. Написати музику до пісні допомогли хлопці з гурту ZAPAL. "Ця робота не зовсім схожа на то,шо ви звикли чути від Фіїнки. Але чєс такий і день сегодни такий… Сегодни в день матері сотні метерів лишилиси без своїх […]

today9 Травня, 2022 155 1


Слухай так, як тобі зручніше

0%