Музичні новини

“Коли ми двоє”: Океан Ельзи презентував нову чуттєву пісню разом з KOLA (ВІДЕО)

today19 Травня, 2023 187

Background
share close

Святослав Вакарчук та лірична KOLA об’єдналися заради нового спільного релізу – це романтична пісня “Коли ми двоє”. Артисти присвятили трек всім, хто любить і чекає.

Після перерви український гурт “Океан Ельзи” повернувся з новою прем’єрою. Це романтична та чуттєва композиція авторства Святослава Вакарчука: він заспівав пісню разом із KOLA, повідомляє Шоубіз 24.

Пісня “Коли ми двоє” розповідає про почуття, які переживають люди в мить довгоочікуваної зустрічі. Це ніжність, бажання, але й сум через близьку та неминучу розлуку. Цей сюжет сьогодні надто гірко знайомий для українських пар та сімей, які не можуть бути разом весь час через війну в Україні.

“Коли ми двоє” – пісня, яку написав буквально на одному диханні, вона з’явилась за один самотній зимовий вечір, коли сумував за родиною. І в той момент відчув, що те саме переживають зараз сотні тисяч людей, а особливо ті, які на фронті”, – поділився Святослав Вакарчук.

Музикант розповів, що вирішив заспівати з KOLA, коли їхав на схід. Він почув в авто по радіо одну з її пісень, а за вікном тим часом побачив пару. “Він у формі, вона – з невеличкою валізою. Я не знаю чи говорили вони про щось, чи просто мовчали, чи щойно приїхала дівчина, чи вже збиралась повертатись. Але в той момент зрозумів, що “Коли ми двоє”, то діалог двох. І дякую Насті, що тонко відчула те саме і пісня набула саме такого звучання”.

“Це дуже відверта пісня, яку зрозуміють тільки закохані, особливо ті, що не мають можливості бачитися щодня, а буває й місяцями. Вона ніжна, пристрасна і трохи сумна, адже у героїв пісні “ніч лише одна”. Я дуже полюбила її, вона особлива та близька для мене особисто”, – прокоментувала прем’єру KOLA.

Дивіться кліп Океан Ельзи & KOLA – Коли ми двоє:

Автор: Іларіон Іваненко

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%