Музичні новини

Рок-н-рол посеред моря: Kiss дали концерт для великих білих акул

today20 Листопада, 2019 87

Background
share close
Хоча Kiss скасували австралійську частину прощального туру, але концерт для великих білих акул все ж відбувся. Щоправда, не повним складом. Пол Стенлі підхопив важку форму грипу, то ж Kiss виступили для хижаків без нього, повідомляють на сайті Radio Roks.
Гурт і фани вийшли в море на двох різних кораблях. Музиканти грали над поверхнею води, а шанувальники вирушили вглиб на підводному човні — в район, де акули найактивніші. До того, як Пол звалився з грипом, він розповідав про запрошення виступити перед акулами так:
“Ідея звучала досить дивно, але ми звикли до того, що до нас звертаються з дивними ідеями. Я грав для багатьох сухопутних акул, так зіграю і для океанських!”
Дивіться відео виступу Kiss для великих білих акул тут:

Автор: FоMка Ведмеденко

Rate it

Раніше ми писали про це

Музичні новини

Це варто бачити: ТНМК представив реп про історію України

Гурт ТНМК (Танок на майдані Конґо) презентує новий музичний анімаційний кліп на пісню "Історія України за 5 Хвилин", у якому зачитується історія від трипільців до подій у незалежній Україні. Відеокліп з'явився на офіційному ютуб-каналі гурту ТНМК у вівторок, 19 листопада, повідомляють на сайті 24 каналу. Танок на майдані Конґо представляє нове відео, в якому вся історія України викладається буквально за п’ять хвилин: від великого вибуху – до сьогодення, транзитом через […]

today19 Листопада, 2019 91 1


Слухай так, як тобі зручніше

0%