Музичні новини

TVORCHI випустили атмосферний кліп “Боремося”, знятий у тернопільському театрі (ВІДЕО)

today24 Травня, 2022 125 1

Background
share close

Електронний попдует TVORCHI презентував новий трек та кліп на нього “Боремося”. Це пісня про об’єднання та стійкість українського народу.

Джеффрі Кенні та Андрій Гуцуляк розповіли, що під час зйомок у спорожнілому з 24 лютого театрі знову відчулося життя: музиканти репетирували свої партії, знімальна група налаштовувала світло й камери, артисти готувалися у гримерних кімнатах, інформує Слух.

“Ми знімали в осередку культури — українському Театрі. Тому самому, де оживають твори Лесі Українки та Івана Нечуя-Левицького в Тернополі, куди приходять наповнитися українські родини у Києві, і який був жорстоко зруйнований у Маріуполі.

Під час наших зйомок ми бачили своїми очима, як театр знову починає дихати. Тому що можна знищити стіни, та неможливо вбити наші цінності”, — кажуть TVORCHI.

Дивіться відео TVORCHI – Боремося:

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

Іван Наві пишу тобі листа

Музичні новини

“Намагаємось жити далі”: Ivan NAVI презентував нову пісню “Пишу тобі листа” (ВІДЕО)

Львівський співак Ivan NAVI написав пісню "Пишу тобі листа" ще за декілька місяців до війни. 4 березня мав відбутися її реліз разом із новим альбомом. Втім, з початком вторгнення все змінилося. Ivan NAVI каже, що ця пісня – про лист собі в минуле з майбутнього. Про те, що кожен написав би собі у довоєнний час і хотів би змінити, повідомляє Шоубіз 24. "Вона про те, що ми всі подорослішали, стільки […]

today23 Травня, 2022 133


Слухай так, як тобі зручніше

0%