Музичні новини

Wellboy програв суд проти Papa Music та має виплатити лейблу 300 тисяч доларів

today24 Листопада, 2023 86

Background
share close

Співак Anton Velboi, що раніше виступав під псевдонімом Wellboy, програв суд проти музичного лейбла Papa Music. За розірвання дострокового контракту співак має виплатити лейблу велику суму.

Минулого тижня відбулося засідання, на якому Антона Вельбоя зобов’язали виплатити Papa Music 300 тисяч доларів за дострокове розірвання договору. Про це повідомив юрист Papa Music Олександр Селіванов.

Олександр Селіванов пригадав, що громадськість вразило те, як за наявності контракту “артист міг піти безкарно”. Він наголосив, що такі справи не вирішуються “за клацанням пальців”, як у “серіалах про юристів”.

Це принциповий кейс для всієї індустрії. Він показує, що контракти діють, їх треба дотримуватись, а за свої вчинки треба нести відповідальність. Тому, шановні інвестори в музику, видихайте. Ви захищені, – додав Селіванов.

Насамкінець представник Papa Music поділився, що “було вилито багато бруду” – як на нього особисто, так і на лейбл, і дорікнув суспільству за відсутність критичного мислення. Чоловік зауважив, що ця історія “проявила відсутність поваги до інституту права в українському шоубізнесі”.

Неправдиві відповіді на адвокатські запити, фальшиві договори, наплювання на порушення авторських прав з метою проведення концертів та заробітку, прикривання порушень благодійністю, умовний шантаж – це все частина цього шляху, – підсумував він.

Гучний скандал між співаком та його лейблом почався у квітні. Тоді артист неочікувано заявив, що припиняє співпрацю з Papa Music. Причиною цього Антон Вельбой назвав те, що один із засновників лейбла співпрацює зі зрадником-втікачем Юрієм Бардашем.

У Papa Music теж мовчати не стали. Там заявили, що виконавець потрапив під вплив шахрайки, ексменеджерки Марти Останкової. Вона нібито ввела його в оману, аби заробляти на піснях Wellboy. Також Papa Music звернулися до СБУ з проханням їх перевірити, аби спростувати закиди Вельбоя. Врешті, СБУ не виявила жодних порушень.

До речі, після розриву співпраці права на всі пісні артиста належали лейблу, тож співак не мав права їх виконувати. Тим часом сам Velboi, попри заборону, продовжував співати “Гуси”, “Вишні” та інші хіти.

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%