Війна в Україні

Міша Коллінз з “Надприродного” відвідав Сумську область

today24 Травня, 2024 190 5

Background
share close

Актор був шокований.

Міша Коллінз з "Надприродного" відвідав Сумську область

Міша Коллінз / Джерело: UNITED24

Американський актор Міша Коллінз, відомий за роллю Кастіеля у серіалі “Надприродне”, прибув до Києва, але на цьому знайомство чоловіка з Україною не завершилося.

Як повідомили у пресслужбі платформи UNITED24, Міша та режисер Даріус Мардер відправилися на один день у Сумську область. Разом зі співробітниками ДСНС чоловіки відвідали території, де проходить гуманітарне розмінування, побачили роботу водолазів та познайомилися з пошуковими собаками.

Також Коллінзу і Мардеру показали зруйновану росіянами школу. Після побаченого Міша заявив, що вражений стійкістю українців.

Міша Коллінз і Даріус Мардер у Сумській області - фото 614983
Міша Коллінз і Даріус Мардер у Сумській області / UNITED24
Міша Коллінз біля зруйнованої української школи - фото 614986
Міша Коллінз біля зруйнованої української школи / UNITED24
Міша Коллінз і Даріус Мардер - фото 614985
Міша Коллінз і Даріус Мардер / UNITED24
Міша Коллінз і Даріус Мардер на Сумщині - фото 614984
Міша Коллінз і Даріус Мардер на Сумщині / UNITED24

Нагадаємо, що Міша Коллінз подарує плащ Кастіеля за донат.

Наразі актор відкрив великий збір задля придбання автомобіля для розмінування. Потрібно зібрати 450 000 доларів – один з тих, хто задонатить, може виграти легендарний плащ Кастіеля!

Інформація про збір опублікована на сторінці UNITED24 в Instagram.

НАША МЕТА – ЗІБРАТИ 450 000 ДОЛАРІВ НА БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПІРОТЕХНІЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ САПЕРІВ. ВІН ДОПОМОЖЕ ЇМ РОЗМІНОВУВАТИ ТЕРИТОРІЮ ТА ТРАНСПОРТУВАТИ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ ТА РЕЧОВИНИ ДО МІСЦЯ ЇХНЬОЇ ЛІКВІДАЦІЇ. МАШИНА БРОНЬОВАНА ТА ЛЕГКО ПЕРЕСУВАЄТЬСЯ ПО БЕЗДОРІЖЖЮ, – АНОНСУЮТЬ В UNITED24.

Якщо ти задонатиш 24 долари та більше (це приблизно 960 грн), то маєш шанс виграти легендарний плащ Кастіеля та одну з 5 краваток, які Міша Коллінз носив в серіалі “Надприродне”, з автографом актора.

Кількість донатів від однієї людини не обмежена. Бажаємо Міші швидше дозбирати банку та допомогти очистити нашу землю від мін!

 

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%