Співали Stefania та дякували Джонсону: Kalush Orchestra виступили на фестивалі Гластонбері
Переможці "Євробачення-2022", український гурт Kalush Orchestra вперше виступив на найбільшому фестивалі Великої Британії – Гластонбері. Хлопці виконали Stefania і подякували Борису Джонсону за підтримку України. Колектив, який виграв конкурс "Євробачення-2022", на сцені Truth Stage виконав 13 композицій, 12 з яких, за словами учасників гурту, були написані за 10 днів, пише ТСН с посиланням на Sky News. View this post on Instagram A post shared by Jonathan Dadds (@jonathandadds) […]