Новини кіно та ТБ

Майкла Джексона у біографічній стрічці зіграє його племінник

today31 Січня, 2023 127

Background
share close

26-річний племінник Майкла Джексона, Джафар Джексон, зіграє покійного дядька у байопіку. Стрічка матиме назву “Майкл” (Michael).

Режисером фільму виступив американець Антуан Фукуа, відомий за фільмами “День навчання” та “Праведник”. Він повідомив про початок зйомок та поділився першим кадром зі знімального майданчика, повідомляє Кіно 24.

“Надзвичайно захопливо спостерігати за тим, як Джафар втілює в життя образ Майкла. Коли я вперше зустрів Джафара, то відчув сильний духовний зв’язок, він з вродженою природністю наслідує Майкла та має чудову “хімію” з камерою”, – сказав Фукуа.

Сценаристом майбутнього байопіку став Джон Лоґан, який раніше працював над проєктами “007: Координати “Скайфолл”). Продюсером буде талановитий Ґрем Кінґ (“Богемна рапсодія”).

джафак джексон майкл джексон
Фото з інстаграму актора

Режисери стверджують, що не оминатимуть скандальних ситуацій у біографічній стрічці. А про скандальну репутацію поп ікони відомо чимало. Зокрема у 2019 році прогримів у Голлівуді документальний фільм “Залишаючи Неверленд”. Хоч і британському журналісту, який також був біографом знаменитого попкороля, вдалося знайти певні невідповідності у скандальній кінострічці, він однаково наробив багато шуму. Родичі Майкла Джексона стверджують, що фільм створений нібито про іншу людину, яка вчиняла насильство, але не про легендарного музиканта.

Автор: Іларіон Іваненко

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%