Музичні новини

Антитіла презентували потужну пісню “Фортеця Бахмут” (ВІДЕО)

today3 Лютого, 2023 52

Background
share close

Український гурт “Антитіла” випустив нову пісню, присвячену місту-фортеці Бахмуту, яке героїчно тримає оборону і бореться з російською агресією. Мета пісні – посилити дух військових, які захищають нашу державу.

Лірика композиції була створена всього за добу, а мелодію написав солдат і за сумісництвом музикант гурту Сергій Вусик, повідомляє Уніан.

“Ми як музиканти розуміли, що нам потрібно зробити щось надихаюче, з чим хотілося б рвати землю, йти в бій, стояти і не відступати. Але як громадяни, які мають бойовий досвід, розуміємо, що свою справу і своє завдання потрібно робити спокійно, як тому вчили нас, і що за нашими спинами, за спинами тих, хто саме зараз зі зброєю проти окупантів – майбутнє України”, – сказав фронтмен Тарас Тополя.

Він додав, що зараз кожному потрібно взяти себе в руки і робити те, що залежить саме від нього.

“Так сталося, що таких ситуацій і ми пережили досить, тому як ніхто, розуміємо про що співаємо і за що стоять наші побратими в найбільш пекельній точці світу сьогодні”, – додав музикант.

Слухайте пісню Антитіла – Фортеця Бахмут:

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

сцена євробачення 2023

Новини

Організатори “Євробачення-2023” показали, якою буде сцена конкурсу (ФОТО)

До міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2023" залишилось декілька місяців. Наразі організатори показали, як оформили величезну сцену. Організація міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2023" цього року лягла на плечі українського та британського комітету. Оформленням розкішної сцени займався дизайнер і художник-постановник Хуліо Хімеде, який раніше працював з Греммі та MTV EMA, інформує Шоубіз 24. Хуліо Хімеде розповів, що сцена займає площу розміром 450 квадратних метрів, на якій розташовані монітори. У підлогу вбудовано близько 700 відеоплиток […]

today2 Лютого, 2023 29


Слухай так, як тобі зручніше

0%