Музичні новини

FIINKA присвятила зворушливу пісню матерям, які втратили своїх дітей (ВІДЕО)

today9 Травня, 2022 155 1

Background
share close

Співачка Ірина Вихованець, відома, як Фіїнка, презентувала зворушливу пісню “Зірочки”. Композиція присвячена мамам, які під час війни втратили своїх дітей.

Відповідте відео Ірина Вихованець опублікувала вчора, у День матері, на своїй сторінці Facebook. Написати музику до пісні допомогли хлопці з гурту ZAPAL.

“Ця робота не зовсім схожа на то,шо ви звикли чути від Фіїнки.

Але чєс такий і день сегодни такий…

Сегодни в день матері сотні метерів лишилиси без своїх діточок.

Сотні невинних маленьких душ сяют для нас зірочками з неба. І най саме ці зірочки щораз вказуют нам шлях до перемоги, до правди, до справді вільної України!”, – прокоментувала прем’єру Фіїнка.

Дивіться відео FIINKA feat ZAPAL – Зірочки:

Автор: Ілларіон Іваненко

Rate it

Раніше ми писали про це

Новини

Елтон Джон закликав врятувати мешканців Маріуполя: “Моє серце розбите”

75-річний британський співак, сер Елтон Джон стурбований ситуацією, що склалася у зруйнованому російськими окупантами Маріуполі. У своєму твіттері легендарний музикант заявив, що переживає за людей, хворих на ВІЛ, а також за тих, хто зараз не може виїхати із заблокованого рашистами Маріуполя. Музикант закликав організувати для мирних мешканців повноцінний гуманітарний коридор.   Понад 245 тисяч українців живуть з ВІЛ, багато хто зараз залишає будинки і кидає близьких. Але, на жаль, не всі українці […]

today7 Травня, 2022 76


Слухай так, як тобі зручніше

0%