Війна в Україні

День інженерних військ України

today3 Листопада, 2023 29

Background
share close

Щорічно 3 листопада в Україні відзначаємо День інженерних військ. Свято встановлене в 1999 році за указом президента Леоніда Кучми. У цей день військовослужбовці інженерних військ отримують привітання.

Свято встановлено в Україні “…ураховуючи заслуги інженерних військ у зміцненні обороноздатності держави…» згідно з Указом Президента України “Про День інженерних військ” від 27 жовтня 1999 року.

Інженерні війська – це спеціальні війська, рід у сухопутних військах в арміях більшості держав, призначений для інженерного забезпечення бойових дій частин, з’єднань і об’єднань усіх видів збройних сил.

Інженерні війська займаються інженерним забезпеченням при бойових діях. Вони проводять інженерну розвідку, зводять переправи й безпечні проходи через мінні поля, розчищають шляхи від завалів, обладнають територію для подальшого наступу і супроводжують військо. Більшу частину робіт ці воїни проводять практично перед противником, ризикуючи своїми життями для безпечного просування ЗСУ. Також інженерні війська допомагають при обороні.

У День інженерних військ України хочемо висловити вам подяку. Дякую вам за тисячі розмінованих об’єктів, створення переправ і неприступних ліній оборони. Ми пишаємося наскільки гідно воїни-інженери виконують свій військовий обов’язок, повертаючи життя у розорені українські села і містечка, відновлюючи мости й дороги – а відтак життя Україні!

 

Щорічно воїни-сапери України демонструють високий рівень технічної майстерності, виконуючи державні завдання, пов’язані зі знешкодженням та знищенням вибухонебезпечних предметів, ліквідацією наслідків стихійних лих та аварій із проведенням рятувальних робіт. Тож вітаю усіх, хто має відношення до цього свята! Бажаю міцного здоров’я, успіхів на професійній ниві та вірної служби на благо нашій суверенній державі України.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%