Війна в Україні

“Харчишин БУДУЄ”: виконавець запустив ютуб-канал, щоб збирати гроші на відбудову житла

today29 Жовтня, 2023 66

Background
share close

Лідер гурту “Друга Ріка” та гендиректор ГО “УААСП” Валерій Харчишин запустив власний YouTube-канал “Харчишин БУДУЄ”. Мета проєкту соціальна – розповісти, як потрібно вчиняти, якщо ваше житло зруйновано внаслідок бойових дій.

Валерій Харчишин на власному досвіді продемонстрував, що не варто складати руки та як побудувати нове житло, маючи мінімальний бюджет. Переглянути відео можна на ютуб-каналі “Харчишин БУДУЄ”.

Також виконавець прагне привернути увагу до благодійного фонду Natalia Kovalenko Foundation, який опікується відбудовою цивільного житла, зруйнованого під час російсько-української війни, запустивши збір коштів на потреби постраждалих.

Перший випуск проєкту “Харчишин БУДУЄ” вже вийшов на каналі. В ньому Валерій ділиться, яких помилок він припустився при будівництві будинку, який зруйнувала війна. Співак дає поради, підкріплені особистим досвідом, розповідає, як треба діяти, щоб не витрачати марно гроші та дорогоцінний час.

Наступна родина, якій планує допомогти цим проєктом музикант разом з БФ Natalia Kovalenko Foundation – сім’я Юлії Гавриленко. Від повернення до зруйнованого будинку, Юлія змушена тіснитися у маленькому вагончику разом з трьома неповнолітніми дітьми та своїм батьком, у той час, коли її чоловік захищає Україну на фронті в лавах ЗСУ.

Для відбудови житла необхідно зібрати 2,5 мільйони гривень. Допомогти та ознайомитися з історією родини Юлії ви можете за посиланням.

Нагадаємо, що півтора року тому будинок родини Валерія зруйнувала російська ракета. Наразі діти повернулися в України, тому музикант почав термінову відбудову житла для них – саме це і візуалізуватиме артист у першому сезоні проєкту.

Це лише початок, як і обіцяв Валерій Харчишин в своєму пості про зруйноване майно родини, він “побудує сотні таких будинків”, чим і збирається зайнятися після відбудови житла для дітей.

Автор: #РадіоЮля

Rate it

Слухай так, як тобі зручніше

0%